حامیان رسانه ای
اطلاعیه ها
اسامی 10 مقاله برتر همایش اعلام شد

اخبار سایت

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

دبیرخانه نخستین همایش ملی مداخلات در بحران و ارتقاء سلامت روانی به استحضار پژوهشگران گرامی میرساند؛ که کتابچه خلاصه مقالات همایش در سایت قرار گرفته و دوستان میتوانند نسبت به دانلود کتابچه و مشاهده مقالات خود اقدام نمایند. قابل عرض است که پس از رایزنی با مجلات علمی، مقالات شاخص و برگزیده به زودی در مجلات مشخص شده نمایه خواهد شد. همچنین فایل اصلی مقالات به پایگاه های سیویلیکا و isc جهت نمایه شدن ارسال و در نوبت نمایه سازی است.

جهت دانلود کتابچه همایش از لینک خلاصه کتابچه همایش اقدام نمائید.

1400/01/29 بیشتر بدانید ...

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است

ضمن سپاس و تشکر از همکاران جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و همچنین هیات مدیره و همکاران ارجمند در انجمن ایرانی مطالعات زنان

بر خود لازم دانستیم تا از حضور اساتید ارجمند در پنل های برگزاری همایش و همچنین دانشجویان و پژوهشگران گرانقدر نسبت به ارسال مقالات ارزشمند خود قدردانی نمائیم.

امید است تا در گام های بعدی و در دومین همایش ملی در سال آینده نیز همراه ما باشید.

همچنین قابل توجه است که بزودی مقالات برگزیده ارسالی در سایت همایش اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین با توجه به نمایه شدن مقالات در پایگاه isc و سیویلیکا و همچنین مجلات علمی پژوهشی مرتبط با موضوعات ارسالی، با نویسندگان جهت دریافت مقالات کامل از دفتر دبیرخانه همایش تماس گرفته خواهد شد.

1399/11/29 بیشتر بدانید ...

بدین وسیله به اطلاع پژوهشگران میرساند؛ که از بین مقالات ارسال شده به همایش، مقالات برگزیده توسط هیات داوران انتخاب و به صورت شماره ویژه نامه در فصلنامه خانواده درمانی کاربردی، فصلنامه سنجش در مشاوره و روانشناسی و دوفصلنامه مطالعات و تازه های روانشناختی نوجوان و جوان به چاپ خواهد رسید. بدیهی است مقالات منتخب پس از رعایت اصول نگارش فصلنامه به چاپ خواهد رسید.

 

1399/10/16 بیشتر بدانید ...

ارائه و برگزاری کارگاهها و دوره های مجازی آنلاین

ارائه و برگزاری کارگاهها و دوره های مجازی آنلاین با حضور بهترین و مجرب ترین اساتید و کارشناسان حوزه سلامت و روان و سازمان نظام روانشناسی در سایت نخستین همایش ملی مداخلات در بحران و ارتقاء سلامت روان.

▶️WWW.crisis-mental.ir◀️

 

 

1399/09/21 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال کنفرانس راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1395/11/26 بیشتر بدانید ...

  امروز : سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  برگزار کنندگان همایش
  جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
  سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران
  حامیان علمی
  سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران
  دفتر مطالعات زنان
  شبکه ارتباطی سازمان های غیر دولتی در جمهوری اسلامی ایران